#

الکتروفورز افقی

الکتروفورز ژل آگارز افقی معمولا برای جداسازی قطعات DNA و RNA استفاده می شود.اساس جداسازی برای الکتروفورز حرکت یک مولکول باردار در یک محیط تحت یک میدان الکریکی است که توسط دستگاهی به نام تانک الکتروفورز افقی انجام می شود.

انواع مدل تانک الکتروفورزافقی در شرکت دنا ژن تجهیز تولید می شود.

جهت استفاده بلند مدت و مقاوم در برابر انواع شرایط , تانک های ساخت دنا ژن تجهیز با بهترین مواد اولیه و نیز طراحی کاملا کاربرپسند در اختیار کاربران قرار می گیرد.

این دستگاه ها با قابلیت کاربری ران نمودن ژل آگارز به منظور جداسازی محصول PCR , مشاهده اثر آنزیم های محدودالاثر , بررسی انواع مختلف قطعات اسید نوکلییک , بررسی نتایج حاصل از کلونینگ و نیز جداسازی انواع مختلف قطعات با کیفیت بالا صورت می گیرد.

جهت استعلام قیمت تانک الکتروفورز با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود

جدول مشخصات تانک الکتروفورز افقی شرکت دنا ژن تجهیز

ویژگی/مدل

Mini HD 7*7

Midi HD 10*10

Maxi HD 15*15

Maxi Plus HD 20*20

ابعاد ژل(cm)

7*710*10 & 10*710*10 & 15*1510*10 & 20*15 & 20*20

حجم بافر (ml)

2253005001200

تعداد چاهک

10 & 714 & 1023 & 2031 & 25

حداکثر نمونه

202869124
ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو