#

ریل تایم الکتروفورز

در سيستم ريل تايم الکتروفورز سـاخت دنا ژن تجهيز کاربر بـه سـادگی قادر به جداسازی انواع اسيدهای نوکلئيک است. و همچينين در حين ران شدن نمونه ها کابر قادر به مشاهده وضعیت باندها خواهد بود. به این صورت که شما همزمان با انجام عملیات الکتروفورز می توانید با زدن یک دکمه و روشن کردن سیستم ترانسلومیناتور safe دستگاه ،باندهای DNA را مشاهده کنید.

الکتروفورز آگارز نوعی از ژل الکتروفورز است که در زمين ه های بيوشيمی ، ژنتيک و ديگر زير گروه های علوم سلولی و مولکولی جهت جداسازی انواع توالیDNA ، RNAو يا پروتئين در يک بستر ايجاد شده با استفاده از ژل آگارز استفاده می شود. جداساز مولکول های زيستی با اعمال نمودن يک ميدان الکتريکی بـر روی اين بستر رخ می دهد. ژل های آگارز بـه راحتی قابل شکل گيری و مهمترين گزينه جهت جداسازی انواع مختلفDNA در آزمايشگاه هستند.DNA جداساز شده را می توان با رنگ آميز زير نور UV مشاهده کرد.

برای انجام این نوع آزمایش ها شما نیاز به تهیه ژل آگارز دارید که سیستم ژل کستینگ دنا ژن تجهیز این کار را به راحتی برای شما انجام می دهد.

سيستم های الکتروفورز دنا ژن تجهيز به گونه ای طراحی شده اند که سال ها قابليت استفاده با کيفيت بالا را دارند.

جهت استعلام قیمت دستگاه ريل تايم الکتروفورز با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود


مدلMini Real-Time ElectrophoresisMidi Real-Time Electrophoresis
ابعاد ژل7 *  77 * 10 - 10 * 10
ولتاژ پاور50150 - 100 - 50
جریانUp To 200Up To 200
ابعاد تانک15 * 19 * 717 * 23 * 7
حجم بافر320 - 260450 - 300
تعداد نمونه (کامب دو طرفه)7 یا 10۱۰ یا 14
حداکثر تعداد نمونه2042
ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو