#
#

درباره ما

شرکت دنا ژن تجهیز در سال 1393 در تهران پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تاسیس شد. موسسین شرکت, بهنام کریمی و حسین برخه هر دو از فارغ التحصیلان همین دانشگاه بودند. شرکت طراح و تولید کننده تجهیزات و مواد آزمایشگاهی- بیوتکنولوژی می باشد که در این زمینه واحد تحقیق و توسعه هم اکنون در حال کار بر روی کالاهای ضروری و مورد نیاز در این زمینه می باشد. همانگونه که در بخش محصولات قابل مشاهده می باشد اکنون شرکت تقریبا همه کالاهای ضروری جهت راه اندازی آزمایشگاه سلولی و مولکولی را تولید نموده است.
ما در شرکت دنا ژن تجهیز بر این باور هستیم که در ایران می توان کالایی را ساخت که از لحاظ کیفی کاملا قابل رقابت با کالای اروپایی و آمریکایی باشد و کیفیت کالاهای عرضه شده به مشتریان مان گواهی بر این مدعا می باشد. از طرفی دیگر با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر کشور و پایین آمدن قدرت خرید مشتریان, شرکت همواره کوشیده با در نظر داشتن اولویت کیفیت, کالای باقیمت کاملا مناسب به مشتری خود ارایه دهد. همین ملاحضات و باعث شده روز به روز مشتریان بیشتر به تولیدات شرکت اعتماد کنند. اعتماد بیشتر مسبب ارتباط نزدیک و تنگاتنگ شرکت با مشتریان خود شده است تا حدی که مشتریان بهترین مشاوره ها را جهت ساخت کالای باکیفیت به ما ارایه می دهند. درواقع تا حد زیادی همین بازخوردها و مشاوره های مشتریان زحمت و سختی های واحد تحقیق و توسعه را کم نموده است.
با در نظر گرفتن اولویت زمان تحقیقات، بحث مهم گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت تمام سعی خود را بر آن داشته که در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مربوطه را به مشتریان خود ارایه دهد, به گونه ای که کمترین وقفه ممکن در کار آنها پیش آید.
خدا را شاکر هستیم که در سایه خدمت به محققین عزیز این مرز و بوم، شرکت توانسته هر ساله میزان فروش خود را افزایش داده و همچنین تعداد نیروهای نخبه فعال در بخشهای مختلف متناسب با آن افزایش یابد.