#
#

درباره ما

شرکت دناژن تجهیز که در سال ۱۳۹۳، در پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس تهران تأسیس شد، با افتخار به عنوان یک شرکت دانشبنیان و تولید‌کننده تجهیزات آزمایشگاهی برجسته خود را به مخاطبان معرفی کرده است. تمرکز ما بر روی طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، و مواد آزمایشگاهی و بیوتکنولوژی است. همچنین، مفتخریم که دارای یک واحد فعال تحقیق و توسعه هستیم که در بردارنده‌ی جدیدترین دستگاه‌ها و تکنولوژي‌های روز دنیا می‌باشد.

هدف ما

دناژن با تعهد به ارتقای استانداردهای کالاهای ایرانی، همواره در تلاش است که نماینده‌ی شایسته کالای ایرانی برتر و باکیفیت، و رقیب همتایان اروپایی و آمریکایی خود باشد. این تعهدات ما همواره فراتر از تولید کالا می‌رود. هدف ما ارائه خدماتی جامع با حفظ کیفیت و همچنین پشتیبانی از محصولات تولیدشده است که منطبق با جدیدترین نیازهای روز فضاهای تخصصی بوده و با بهره‌گیری از جدیدترین تخصص‌های موجود، به ارمغان‌آورنده‌ی محصول شایسته‌ی جامعه‌ی متخصص باشد. یکی از اصلی‌ترین اهداف این مجموعه، تعهد به ارائه کالاهایی باکیفیت و تضمین‌شده با حفظ پایداری در نوسانات اقتصادی است، که از جمله مواردی است که همواره سبب کسب اعتماد مشتریان و قدردانی آنان گردیده است. همچنین كارنامه حضور بين‌المللي ما با صادرات موفق تجهیزات پزشکی به کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC ) و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS)، گواهی بر قابل‌اعتماد بودن محصولات ما است. این سوابق بین‌المللی و جهانی، تعهد ما به برتری و کیفیت را اثبات می‌نماید.

چشم انداز دناژن

هدف اصلی ما در دناژن، ارایه راهکارهایی مناسب، قابل اعتماد و دقیق برای محققین و دانشمندان و متخصصین علوم بیولوژی مولکولی است. تا بتوانند بهترین نتایج را درآزمایش‌های خود بدست آورند. همواره از بدو تاسیس تلاش کرده ایم با تمرکز بر کیفیت، دقت و انعطاف‌پذیری به عنوان یک شرکت پیشرو در ایران با بهره مندی و استفاده از آخرین فناوری‌ها بهترین تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی را به مشتریان خود ارایه دهیم. شرکت، با تولید کالایی در حد و کیفیت بهترین استانداردهای جهانی، در مسیر تبدیل شدن به یک برند معتبر جهانی تمام اهتمام خود را در این راه به کار می‌گیرد.