#

منبع تغذیه الکتروفورز

شرکت دنا ژن تجهیز تولید کننده دقیق ترین و کم نوسان ترین منبع تغذیه الکتروفورز می باشد. فرایند طراحی کاملا مهندسی و حرفه این این دستگاه را یک مورد ایده آل جهت کار در آزمایشگاه مولکولی تبدیل نموده است. پاورسـوپلای الکتروفـورز سـاخته شـده نسـبت بـه نوسانات برق شهری بسـيار پايدار بوده و مجهز بـه سيستم هوشمند اتصال کوتاه است. این سسیتم در صورت ايجاد اتصال کوتاه در دسـتگاه از آسيب به پاور و كاربـرجلوگيری می کند.

طراحی نرم افزاری بسیار ساده , استفاده از فقط یک برد در طراحی سخت افزاری و کیس فشرده و کوچک و وزن کم این دستگاه از مزیت های بزرگ آن محسوب می شود که آن را به مدلى توانمند جهت استفاده در آزمايشگاه های سلولى و مولکولى تبديل کرده است.

منبع تغذیه الکتروفورز دنا ژن تجهیز دارای سيستم قطع جريان است و کاربر این قابلیت را دارد که با انجام تنظیمات نرم افزاری جریان را به صورت اتوماتیک بعد از اتمام زمان کار دستگاه قطع یا وصل کند.

پاور سـوپلای UNIVERSAL-DGT برای طيف گسترده ای از الکتروفورزهای عمودی و افقی تا انواع تانک های بلاتينگ طراحى شده است.


جهت استعلام قیمت دستگاه پاورسـوپلای الکتروفـورز با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.باکس دانلود


ظرفیت اتصال همزمان3 عدد
ولتاژ خروجی (v)600 - 0
جریان خروجی (mA)400 - 0
حداکثر توان خروجی (w)240
تایمر1Min - 100Hours
دقت ولتاژ (v)0.1
دقت جریان (mA)0.1
کارآیی95%
ابعاد (cm)22 * 20 * 8
وزن (kg)1.8
دمای عملکرد (OC)
50 - 0
ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو