#

مینی سانتریفیوژ

دستگاه مينی سانتریفيوژ - ورتکس دستگاهی چندکاره است که قابليت انجام چندين فعاليت را به صورت همزمان دارد. در واقع دستگاه مينی فيوژ -ورتکس به گونه ای طراحی شده است که در شرايط حاد نيز قابليت استفاده را داشته باشد. طراحی نرم افزاری بسیار ساده ، قيمت رقابتی و دوام و ماندگاری مواد اوليه دستگاه، مواردی هستند که در خانواده سانتريفيوژها کم نظير است. اين دستگاه در زمينه های مختلف علوم زيستی خصوصا مولکولار بيولوژی مورد استفاده قرار ميگيرد. در واقع مينی سانتریفیوژ - ورتکس در زمينه های تحقيقاتی ذيل کاربردهای اساسی دارد:

1- کشت سلول

2- نانوبيوتکنولوژی

3- بيولوژی مولکولی

4- مهندسی شیمی

5-اغلب آزمایشگاههای تحقیقاتی

6-GeneticEngineeringresearchPCR

دستگاه مينی سانتریفيوژ - ورتکس ساخت دنا ژن تجهيز با سادگی طراحی ، قيمت مناسب و شرايط خوب گارانتی و خدمات پس از فروش گزينه ای عالی جهت استفاده کاربران و محققين است.

جهت استعلام قیمت دستگاه مينی سانتریفيوژ - ورتکس با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود


مشخصات و انواع مختلف دستگاهپی سی آر یا ترموسایکلر

جدول مشخصات مينی سانتریفيوژ - ورتکس   شرکت دنا ژن تجهیز

ویژگی/مدل

           D - 6000

        D - 10000

سرعت (RPM)

         6000 - 2000       10000- 2000

       ورتکس

Soft - Medium - HardSoft - Medium - Hard

       ظرفیت

0.2ml , 0.5ml , 1.5ml , 2ml tubes
0.2ml , 0.5ml , 1.5ml , 2ml tubes

   تایمر

               دارد              داردویدئوی محصول

ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو