#

ترانسلومیناتور safe

دستگاه ترانسلومیناتور safe در مدل های مختلفی توسط شرکت دنا ژن تجهیز ( به عنوان شرکت پیشرو ) در ایران تولید شده و در اختیار محققین عزیز قرار گرفته است. یکی از موارد بسیار کلیدی برای انجام دقیق مراحل کار تحقیقاتی در زمینه DNA پس از انجام عمل الکتروفورز , مشاهده باندهای DNA است. یکی از ساده ­ترین روش ها جهت مشاهده باند DNA استفاده از دستگاه ترانسلومیناتور است. تا به امروز اغلب از ترانسلومیناتورهای با طول موج های در محدوده نور UV و اتیدیوم برماید استفاده می شد. اما با در نظر گرفتن بحث جهش زایی نور UV و همچنین سرطان زا بودن اتیدیوم برماید محققین به فکر استفاده از روشی با کارآیی و کیفیت یکسان یا حتی بهتر از روش های قدیمی بودند. تا اینکه امروز از رنگ های با مشکلات کمتر و همچنین ترانسلومیناتور با نورهای در طیف طول موج مریی و سالم استفاده می شود.

جهت استعلام قیمت دستگاه ترانسلومیناتور safe با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود


مدلMidi Safe TransilluminatorMini Safe TransilluminatorLarge Safe Transilluminator
ابعاد فیلتر (cm)17 * 1712 * 1222 * 22
ابعاد دستگاه (cm)25 * 22 * 720 * 17 * 730 * 27 * 7
طول موج (nm)470470470
رنگهای قابل استفادههمه بجز اتیدیومهمه بجز اتیدیوم
همه بجز اتیدیوم
حداکثر زمان روشن بودن (min)555
ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو