#

دستگاه ژل باکس

دستگاه ژل باکس به نوعی سیستم ساده شده ژل داک می ­باشد.قیمت اقتصادی (کمتر از 20 درصد قیمت ژل داکیومنت) و کیفیت معقول تصویربرداری سبب محبوبیت ژل باکس بین خریداران آن شده است.

بعد از اتمام فرایند الکتروفورز لازم است نتایج مربوط به باندهای DNA را بررسی نمود. با در نظر گرفتن پیشرفت ­های حاصل شده در زمینه دوربین ­­های تلفن همراه، تقریبا می ­توان با کیفیت قابل قبولی از باندهای DNA تصویربرداری نمود. از همین­ رو شرکت دنا ژن تجهیز برای محققینی که اولویت خود را مشاهده باندهای DNA به روشی ساده، ایمن و همچنین فوق­ العاده مقرون به صرفه در نظر می ­گیرند، یک گزینه عالی به آنها پیشنهاد می­ کند. به منظور رفع نیازهای محققین، شرکت دنا ژن تجهیز مدل­ های مختلفی از ژل­ باکس را جهت تصویربرداری از نتایج فرایندهای مولکولی طراحی و تولید نموده است.

ویژگی­ها:

* یکنواختی شدت نور تابیده شده در طول فیلتر

* طراحی امن و مطمئن

* امکان سفارش کلیه طول موج­ها

* سازگاری با اغلب رنگ­های DNA در ایران

* GFP Imaging


جهت استعلام قیمت دستگاه ژل باکس با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود


مدلGB Mini SafeGB Mni SafeGB Large Safe
طول موج (nm)470470
470
ابعاد فیلتر (cm)12 * 1217 * 1722 * 22
ابعاد ترانسلومیناتور (cm)10 * 17 * 2010 * 22 * 2510 * 27 * 30
ابعاد دستگاه (cm)24 * 17 * 1430 * 22 * 2537 * 27 * 30
وزن (kg)3.544.5ویدئوی محصول

ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو