#

الکتروفورز پاور سرهم

الکتروفورز پاور سرهم مدل خاصی از سیستم الکتروفورز افقی است که بدون نیا ز به دستگاه منبع تغذیه الکتروفورز قادر است فرایند جداسازی DNA را انجام دهد. در واقع این دستگاه شامل دو دستگاه الکتروفورز افقی و منبع تغذیه است. با توجه به دقت ولتاژ اعمال شده و همچنین بحث میزان بسیار کم فضای اشغال شده در آزمایشگاه به محققین و متخصصین توصیه می شود جهت سهولت هر چه بیشتر در انجام کارهای تحقیقاتی خود از این سیستم استفاده کنند. منبع تغذیه دستگاه الکتروفورز پاور سر هم با در نظر گرفتن کلیدی ترین ولتاژهای مورد استفاده در الکتروفورز طراحی شده است به گونه ای که با همه مدل های الکتروفورز آگارز سازگاری و قابلیت جوابگویی دارد.

جهت استعلام قیمت دستگاه الکتروفورز پاور سرهم با واحد فروش شرکت دنا ژن تجهیز تماس بگیرید.


باکس دانلود
مدلAED
ابعاد ژل‌ (cm)7 * 10 - 10 * 10
ولتاژ پاور  (V)150 - 100 - 50
جریان  (mA)Up To 200
ابعاد تانک  (cm)17 * 23 * 7
حجم بافر  (ml)450 - 300
تعداد نمونه ( کامب دوطرفه)10 یا 14
حداکثر تعداد نمونه42

ویدئوی محصول

ترموسایکلر

محصولات مشابه


مشاهده همه مقالات

یادداشتی از وبلاگ

تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR
 تفاوت تکنیک PCR و ریل تایم PCR

هر دو مدل PCR تفاوت ها و تشابهات زیادی با هم دارند که باعث شده خیلی وقت ها بتوان یک هدف را با هردو مدل تشخیص داد و در بعضی موارد تنها بتوان با استفاده از QPCR به تشخیص نهایی پرداخت. با توجه به گران بودن روش ریل تایم PCR تا جایی که امکان دارد کاربر از PCR معمولی استفاده می کند و در موارد دارای محدودیت تکنیکی حتما لازم است از QPCR استفاده کند.

یادداشتی از وبلاگ

تکینک PCR
 تکینک PCR

در واقع ترموسایکلر یا ترمال سایکلر دستگاهی است که تکنیک PCR در آن انجام می شود. ترموسایکلر به صورت سیکلیک دما را تغییر می دهد و موجب انجام واکنش PCR می شود. PCR یک تکنیک invitro می باشد که برای تشخیص هدفمند قطعات DNA به کار می رود.

یادداشتی از وبلاگ

دستگاه pcr ایرانی
  راهنمای خرید ترموسایکلر مناسب

خرید دستگاه ترموسایکلر یا PCR خارجی در این مقاله قصد داریم نکاتی راجع به ترمال سایکلرهای خارجی روتین بازار ارایه داده و در ادامه به بررسی انواع ترموسایکلر ساخت یک شرکت دانش بنیان ایرانی (که در انواع مختلف و متناسب

یادداشتی از وبلاگ

اصول اولیه طراحی پرایمر
  نرم افزارهای طراحی پرایمر

نرم افزارهای طراحی پرایمر در دو نوع مختلف استفاده می­ شود. نوع اول تحت وب هستند و به صورت آنلاین می توان برای طراحی پرایمر از آنها استفاده کرد. از جمله این نرم افزارها می توان به primer 3، primer


  • جداسازی و تشخیص DNA
  • جداسازی و تشخیص پروت‍ئین
  • مواد آزمایشگاهی
  • خانواده سانتریفیوژ
  • ترمو